Doğadan gelen güzellikleri işinize taşıyın. Meyve fidanları, tıbbi aromatik bitkiler ve daha fazlası için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Doğa Peyzaj 1989 yılından bu yana sektörde uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilen, meyve fidanları, tıbbi aromatik bitkiler, ağaçlar, çalılar ve sarılıcı bitkilerin toptan temini konusunda öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi: Bol çeşitli meyve fidanları, tıbbi aromatik bitkiler, ağaçlar, çalılar ve sarılıcı bitkiler arasından sektör ihtiyaçlarınıza uygun olanları toptan temin ediyoruz.

Uygun Fiyatlar: Sektördeki deneyimimiz ve sağlam ticari ilişkiler ağımız sayesinde, müşterilerimize rekabetçi ve uygun fiyatlarla kaliteli bitkiler sunuyoruz.

Sektörel Müşteri Profili: İnşaat firmaları, belediyeler, kamu kurumları, üniversiteler, fabrikalar, havalimanları, villalar ve hizmet sektörü işletmeleri gibi geniş bir müşteri profiline hitap ediyoruz.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet: Siparişlerinizi güvenilir bir şekilde işleyerek, hızlı ve düzenli teslimatlarımızla projelerinizi zamanında tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Neler Yaptık?

Toptan bitki temini ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmek ve özel tekliflerimizi almak için lütfen formu doldurun. Doğa Peyzaj olarak, yeşile ve doğaya olan katkınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız.

Teklif İçin Formu Doldur

  İletişim

  Sektörümüz ile alakalı ihtiyaçlarınızı çözüm için buradayız

  • Bayraktepe mahallesi Bursa yolu caddesi no: 130 Doğa Peyzaj, 77100 Merkez/Yalova
  • info@dogapeyzaj.com

  Aradığınızı yazın:

  Sepetiniz

  No products in the cart.

  0
   Sepetiniz
   Sepetiniz BoşMağazaya Dön