Sağlıklı ve kaliteli bitkilerle peyzajınızı zenginleştirin. Uygun fiyatlarla toplu bitki ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Doğayla uyumlu ve estetik peyzaj düzenlemeleriniz için yüksek kaliteli bitkileri özenle üretiyoruz. Sözleşmeli bitki üretimi hizmetimizle geniş ürün yelpazemizdeki bitkilerden ihtiyacınıza uygun olanları özel olarak yetiştiriyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi: Alanında uzman ekibimizle, çiçeklerden ağaçlara, çalılardan sarmaşıklara kadar geniş bir bitki çeşitliliğini kapsayan ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz.

Yüksek Adetli Üretim: Büyük projeleriniz için yüksek adetli bitki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Taleplerinizi bize bildirin, sizin için özel üretim sürecimizi başlatarak uygun fiyatlarla kaliteli bitkilere sahip olmanızı sağlayalım.

Özel Üretim Süreci: Her müşterimizin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, sizin için özel olarak tasarladığımız üretim süreci ile istediğiniz nitelikte ve miktarda bitkileri üretiyoruz.

Uygun Fiyatlar: Hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunarak, projelerinizi bütçenize uygun bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sözleşmeli bitki üretimi ihtiyaçlarınız için detaylı bilgi almak ve teklif almak üzere lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Formu doldurarak ya da doğrudan bizimle iletişime geçerek peyzaj projelerinizde kullanmak üzere özel üretilmiş bitkilere sahip olabilirsiniz.

Teklif İçin Formu Doldur

  İletişim

  Sektörümüz ile alakalı ihtiyaçlarınızı çözüm için buradayız

  • Bayraktepe mahallesi Bursa yolu caddesi no: 130 Doğa Peyzaj, 77100 Merkez/Yalova
  • info@dogapeyzaj.com

  Aradığınızı yazın:

  Sepetiniz

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  0
   Sepetiniz
   Sepetiniz BoşMağazaya Dön